Vihterpalu Manor | PULMAD JA PEOD
375
page,page-id-375,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
 

UHKE PULMAPIDU MÕISAS

Kadunud aegade hõng ja looduslähedus.
Vaid tunniajase autosõidu kaugusel Tallinnast.

SINU PULM, SINU PIDU –
UNUSTAMATU ELAMUS

KORRALDA UHKE PULMAPIDU VIHTERPALU MÕISAS

Pulmapidu Vihterpalu mõisas on ainulaadne, emotsionaalne ja suurejooneline. Klassikalisest mõisamiljööst õhkub möödunud aegade elegantsi ja me teeme omalt poolt kõik, et sinu tähtis päev oleks just nii unustamatu, kui see olema peab. Vihterpalu unelmatepulm korraldatakse alates rõivastusest ja programmist täpselt sinu soovidele vastavalt.

suvijateppo
patypeople

PROFESSIONAALNE PEOKORRALDUS

Meil on pikaaegsed kogemused mitmesuguste pidulike ürituste korraldamises. Täidame nii suured kui ka väiksed soovid professionaalselt ja stiilselt. Vihterpalus võid korraldada nii suguvõsa kokkutuleku, romantilise nädalavahetuse, jõulupeo kui ka palju muud. Elamusi kroonib meie tipptasemel restoran.

BRONEERI OMA UNELMATE PULM VÕI PIDU

room

MAJUTUS

Vihterpalu mõis pakub mitmesuguseid majutusvõimalusi. Kõik hotellitoad on erilised ja pakuvad õdusat mõisamiljööd.

restaurant

RESTORAN

Vihterpalu mõisa poolt pakutavaid elamusi kroonivad meie restoran ja veinikelder. Kasutame oma pikaaegseid kogemusi, et täita kõik sinu ootused. Meie personal teenindab sind maitsekalt ja stiilselt.

horses

ÜRITUSED

Korralda uue teenuse või toote avaüritus, veeda lõõgastav puhkus või aktiivne nädalavahetus.